Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları (2018)

ZONE

Admin
Yönetici
30 Ağu 2018
327
5
10
0.00 yıldız(lar) Değerlendirme: 0.00/5 0 Kullanılan
Başlık: Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları (2018)

Tür: Dram, Aile, Fantastik

Yönetmen: David Yates

Kadro: Eddie Redmayne, Katherine Waterston, Alison Sudol, Dan Fogler, Jude Law, Ezra Miller, Johnny Depp, Zoë Kravitz, Callum Turner, Claudia Kim, Carmen Ejogo, Jessica Williams, William Nadylam, Ingvar Eggert Sigurðsson, Ólafur Darri Ólafsson, Kevin Guthrie, Brontis Jodorowsky, Tim Ingall, Deano Bugatti, Derek Riddell, David Sakurai, Fiona Glascott, Wolf Roth, Victoria Yeates, Poppy Corby-Tuech, Cornell John, Callum Forman, Bernardo Santos, Sabine Crossen, Johanna Thea, Alexandra Ford, Donna Preston, Jag Patel, Nasir Jama, Liv Hansen, Jason Redshaw, Annarie Boor, Deepak Anand, Nick Owenford, Jeremy Oliver, Dave Simon, Aykut Hilmi, Andrew Blackall, Simon Wan, Phil Hodges, Stephen McDade, Israel Ruiz, Michael Haydon, Linda Santiago, Sean Gislingham, Tahir Burhan, Sean Coleman, Adrian Wheeler, Morrison Thomas, Andrew Turner, Natalie Lauren, Alfrun Rose, Jan Freygang, Ryan Hannaford, Connor Wolf, Maja Bloom, Andy Summers, Olwen Fouéré, Simon Meacock, David Wilmot, Ed Gaughan, Jamie Campbell Bower, Toby Regbo, Hugh Quarshie, Isaura Barbé-Brown, Keith Chanter

Çıkış Tarihi: 2018-11-14

Süre: 134

Hikaye: 1927 yılında, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmindeki olayların üzerinden birkaç ay geçmişken Gellert Grindelwald hapisten kaçar ve büyücüleri büyü yeteneği olmayan her şeyin üstüne çıkarmak için yandaş toplamaya başlar. Onu durdurabilecek tek kişi, bir zamanlar en yakın arkadaşı olarak gördüğü büyücü Albus Dumbledore'dur. Ancak Dumbledore'un, daha önce Grindelwald'a engel olan eski öğrencisi Newt Scamander'dan yardım alması gerekecektir. Bu macera Newt ile Amerikalı dostları Tina, Queenie ve Jacob'ı yeniden bir araya getirir fakat Newt'un görevi, giderek tehlikeli ve bölünmüş bir hâl alan büyücülük dünyasında yeni tehlikelerle karşılaşacak olan dostlarının bağlılıklarını test edecektir.

3 Ara 2018
5
1
10
Filmin kafası çok karışmış. Daha doğrusu Rowlingin kafası çok karışmış :d 5 film tamamlanınca taşlar yerine oturur umarım

24 Ara 2018
7
1
10
Ben beğendim filmi ki 2001den beri HP hayranıyım. Ayrı değerlendirmek gerektiğini düşünüyorum. Aynı evrende geçen farklı bir dünya.. Gerçekten zevk alarak izledim, oradan oraya atlaması da hoşuma gitti, çok iyi takip ettim ve hiç sıkılmadım :)

24 Ara 2018
7
1
10
Ben ve yakın arkadaşım dışında kimse beğenmemiş zaten..Ben çok keyif aldım gerçekten..Filmi HP'den ayrı degerlendirince, aynı dönemde çıkan filmlere kıyasla güzeldi

Meric

Moderatör
13 Ara 2018
19
4
10
Kötü film. İlki de kötüydü, şaşırtmadı kısaca. Film bundan sonra gelecek filmin trailerı gibi olmuş. Açlık Oyunları'nın son kitabını 2 filme böldüklerinde de onun ilk filmi için bu trailer hissini yaşamıştım.

Movie information in first post provided by The Movie Database