Kaptan Marvel (2019)

ZONE

Admin
Yönetici
30 Ağu 2018
309
2
10
0.00 yıldız(lar) Değerlendirme: 0.00/5 0 Kullanılan
Başlık: Kaptan Marvel (2019)

Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu

Yönetmen: Ryan Fleck, Anna Boden

Kadro: Brie Larson, Jude Law, Ben Mendelsohn, Samuel L. Jackson, Lee Pace, Djimon Hounsou, Gemma Chan, Clark Gregg, Mckenna Grace, Kenneth Mitchell, Colin Ford, Algenis Perez Soto, Lashana Lynch, Rune Temte, Robert Kazinsky, Raul Torres, Annette Bening, Ana Ayora, Adam Hart, Pete Ploszek, Clayton Chitty, Gastón Dalmau, Mel Powell, Connor Ryan, Damon O'Daniel, DJ Jenkins, DaJuan Rippy, Danny Wendt, Rayniel Rufino, Chuku Modu

Çıkış Tarihi: 2019-03-06

Hikaye: Carol Danvers (Brie Larson) sakin ve sıradan bir hayat yaşayan bir kadındır. Ancak bu değişmek üzeredir. Günün birinde Kree teknolojisini içeren bir patlama sonucu özel güçler edinir. Transformasyon yeteneği kazanan karakter kısa sürede güçlerini iyilik için kullanmaya karar vererek Kaptan Marvel adını alır. O artık adaleti sağlamak ve güçsüzleri korumak için çalışacaktır.

3 Ara 2018
8
2
10
Sizce venomu geçebilecek mi? Biliyorsunuz avengers 4 filminde de oynayacak bu karakter bu hatt fragmanfragman aa ćikacagi düşünülüyor sizin düşünceleriniz neler?

4 Ara 2018
9
2
10
Mart 2019'da vizyona girecek olan Kaptan Marvel filminin yeni fragmanı yayınlandı ben beğendim siz ne düşünüyorsunuz bazı fanlar kadın karakterden kaptan olamayacağını söylüyor ben katılmıyorum bknz. Wonder Woman yeteri kadar gişe yaptı ve adından söz ettirdi ki 2 side çekilecek .

Mart 2019'da vizyona girecek olan Kaptan Marvel filminin yeni fragmanı yayınlandı ben beğendim siz ne düşünüyorsunuz bazı fanlar kadın karakterden kaptan olamayacağını söylüyor ben katılmıyorum bknz. Wonder Woman yeteri kadar gişe yaptı ve adından söz ettirdi ki 2 side çekilecek .
Kesinlikle, katılıyorum yorumuna. Gerçekten çoğu Marvel hayranının beklentisi düşük olsa da Captan Marvel beklentilerin nirvanası olucak. Özellikle fragmanın son sahnesinde bizi harika bir görsel şölen beklediğini daha iyi anladık

Son düzenleme:
Movie information in first post provided by The Movie Database