Spartacus

ZONE

Admin
Yönetici
30 Ağu 2018
324
5
10
0.00 yıldız(lar) Değerlendirme: 0.00/5 0 Kullanılan
Başlık: Spartacus

Tür: Dram

İlk yayınlanma: 2010-01-22

Yaratıcı: Steven S. DeKnight

Kadro: Liam McIntyre, Manu Bennett, Dustin Clare, Daniel Feuerriegel, Cynthia Addai-Robinson, Ellen Hollman, Luna Rioumina, Ditch Davey, Barry Duffield, Heath Jones, Pana Hema Taylor, Blessing Mokgohloa, Jenna Lind, Gwendoline Taylor, Jaime Murray, Marisa Ramirez, Stephen Lovatt, Hanna Mangan Lawrence, Siaosi Fonua, Brett Tucker, Simon Merrells, Todd Lasance, Christian Antidormi, Anna Hutchison, Roy Snow, Jared Turner, John Wraight

Konusu:: Trakyalı bir asker olan Spartacus sürekli baskısı altında kaldıkları Roma Cumhuriyeti ile birlikte Getaelar'a karşı savaşmak için Roma ordusuna katılır. İlk çarpışmadan sonra Spartacus doğuya doğru çekilen Getae ordusunu takip etmek yerine Karadeniz'e gitme emri veren Gaius Claudius Glaber'a karşı gelir ve köyüne gitmeye karar verir. Köyüne yaklaştığında Getaelar'ın orayı mahvettiğini görür ancak karısı kurtulmuştur. Geceyi bir mağarada karısıyla geçiren Spartacus'u sabah Roma ordusu bulur. Glaber, Spartacus'u köle olarak alır ve karısını da Suriyeli bir tüccara satar. Spartacus daha sonra Ludus'a (Batiatus'un gladyatör okulu) girer ve karısını bulmak için savaşmaya başlar

4 Ara 2018
7
2
10
1. sezon bile yeterli, 2. sezon olayları geçmişe dönerek açıklıyor, geçmiş anıları görüyoruz. Yani 1. sezon-3. sezondan devam ediyor aslında. 3. sezonda gelişen olaylar merak uyandırıcı olsa da izlemekte çok zorlandım. İzle ve sen karar ver :)

30 Ara 2018
8
0
10
İSTANBUL
1. sezon bile yeterli, 2. sezon olayları geçmişe dönerek açıklıyor, geçmiş anıları görüyoruz. Yani 1. sezon-3. sezondan devam ediyor aslında. 3. sezonda gelişen olaylar merak uyandırıcı olsa da izlemekte çok zorlandım. İzle ve sen karar ver :)

Teşekkür ederim. Ben en iyisi ilk sezonu izleyeyim sonrasına karar vereyim :)

Bu bilgiler The Movie Database'den yansıtılmaktadır.